Barko Film Medya Prodüksiyon

Git

Barko Türk

Git

Volkan Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Git

Volkan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Size Özel

İmplant Tedavisi

Bölümlerimiz

Gülüş Tasarımı

Ağız içi tarayıcılar ve dijital gülüş tasarım yazılımı planlaması (zirkon – lamine – porselen kaplamalar, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirmeleri tekniklerleri) ile altın oran yakalanarak kişinin hayal ettiği gülüşe kavuşturulmasıdır.

İmplant

İmplant bir ya da daha fazla dişin çürük ya da başka nedenlerle kaybedildiği durumlarda, çene kemiklerine uygulanan titanyum içerikli vidalardır.

Pedodonti (Çocuk Diş Sağlığı)

Pedodonti (Pediatrik/Çocuk Dişhekimliği), tanım olarak bebeklerin, çocukların ve özel ilgi gerektiren bireylerin ağız ve diş sağlığı sorunları ile uğraşan bir dişhekimliği dalıdır.

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Doğal dişleri tedavi ederek son noktaya kadar korumalıyız. Dişlerden biri hastalandığında en bilinen koruma yöntemlerinden biri kanal tedavisidir.

Cerrahi Müdahale

Günümüzde, bilimsel/teknolojik ilerlemenin diş hekimliği bilimine katkıları sayesinde, öncelikle dişi tedavi etmek ve ağızda tutmak hedeflenmektedir.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, görsel sonuçları son derece tatmin edici olan bir uygulamadır. Diş beyazlatma işleminin diş sağlığı açısından eksileri yoktur.

PROTEZ TEDAVİSİ

Dişlerin ve çevre dokuların çeşitli nedenlerle madde kaybına uğradığı ya da tamamen yok olduğu, yani kaybedildiği durumlarda, onları onarmak ya da yerine konması için kullanılan, hazırlanmış materyallere protez adı verilir.

Ortodonti Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, çapraşık dişlerin, hareketli veya sabit aygıtlar kullanılarak ideal bir diş dizisi haline getirilmesi, aynı zamanda iskeletsel bozuklukların, büyüme yönlendirmesi yapılarak düzeltilmesi ile ilgilenen diş hekimliği dalıdır.